Autor: Dopoznania.pl
4 kwietnia, 2022Newsy

Radosna IV – nowe mieszkania od Agrobexu na przedmieściach

Na placu budowy przy ul. Radosnej w Zalasewie praca wre. IV etap inwestycji dewelopera Agrobex będzie gotowy jeszcze w tym roku. Docelowo oddane zostaną cztery budynki wielorodzinne. Dwa z nich osiągnęły już docelowy kształt, a dwa kolejne są na zaawansowanym etapie realizacji.

Nieruchomości pod Poznaniem cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem nabywców. Szczególnie atrakcyjnie wypadają miejscowości takie jak Zalasewo. Kameralny klimat i sukcesywnie rozwijana infrastruktura to połączenie, które ma wielką wagę na rynku. Zainwestowano w ulice i drogi dojazdowe. W pobliżu Radosnej IV działają m.in. sklepy, punkty usługowe, szkoły i przedszkola. Całość uzupełniają liczne tereny zielone i ścieżki rowerowe. Dużą zaletą jest także sprawnie działająca komunikacja.

Osiedle przy ulicy Radosnej to jeden z sukcesów sprzedażowych Agrobexu, a najlepszym tego dowodem jest sprzedaż kolejnego, czwartego już, etapu projektu. W ramach tej fazy budowy powstanie 236 mieszkań. - W minionym roku przekazaliśmy mieszkańcom lokale z dwóch budynków. W tym roku zakończymy realizacje pozostałych. W sprzedaży zostało kilkanaście ostatnich mieszkań. Potencjał tej miejscowości jest ogromny.  Nie należy zapominać także o aspekcie finansowym, gdyż w porównaniu do Poznania proponujemy duże niższe ceny – mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Agrobex.

Mieszkania przy ul. Radosnej w Zalasewie posiadać będą atrakcyjne powierzchnie dodatkowe w postaci balkonów i ogródków. Na terenie osiedla powstaną także komórki lokatorskie, miejsca postojowe oraz plac zabaw dla najmłodszych. Warto dodać, że Agrobex od wielu lat na każdej inwestycji tworzy atrakcyjne przestrzenie, które służą zabawie dzieci oraz integracji wszystkich mieszkańców.

Zgodnie z przyjętym harmonogramem, zakończenie budowy Radosnej IV nastąpi jeszcze w tym roku. W II kwartale powstanie budynek nr 3, a następnie budynek numer 4. Ceny oferowanych „M” rozpoczynają się już od 6900 zł/m2 brutto.

Przyjrzyjmy się bliżej lokalizacji. Zalasewo położone jest na terenie doskonale zorganizowanej gminy Swarzędz. Co ważne, do granic Poznania są zaledwie 3 km. Jeżeli poszukujesz odpowiedniego balansu pomiędzy aktywnością i pracą w Poznaniu a kameralnym klimatem tuż za progiem własnych czterech kątów – jesteś w dobrym miejscu. Skontaktuj się z deweloperem Agrobex i spełnij marzenia o własnych czterech kątach.