Autor: Dopoznania.pl
7 lipca, 2020Newsy

Reduta Nowe Podolany - kolejny budynek w rękach mieszkańców

Inwestycja mieszkaniowa Reduta Nowe Podolany rośnie w oczach! Niedawno zakończyła się budowa kolejnego, ósmego już budynku wchodzącego w skład nowego osiedla na Podolanach. Z początkiem lipca deweloper EBF Development rozpoczęła przekazywanie kluczy do lokali. Łącznie w ręce nabywców trafi 80 mieszkań liczących od 41 do 85 m2.

Świeżo ukończony ósmy budynek to kontynuacja, cieszącej się sporym zainteresowaniem, inwestycji przy ulicy Jasielskiej w Poznaniu. Wcześniejsze etapy stosunkowo szybko zyskały swoich nabywców. Stąd też decyzja o kontynuacji, budowie kolejnych budynków. Nasi mieszkańcy są zadowoleni z jakości, architektury oraz dodatkowych udogodnień chociażby takich jak dwa bogato wyposażone place zabaw – mówi Agata Nowaczyk, specjalista z poznańskiego biura sprzedaży EBF Development. 

Aktualnie EBF Development zakończył prace nad sześciokondygnacyjnym, dwuklatkowym budynkiem, w ramach którego powstało 80 mieszkań o powierzchni od 41 do 85 m2. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną także komórki lokatorskie, podziemna hala garażowa i naziemne miejsca postojowe.

Pierwsi nabywcy już otrzymali klucze do swoich nowych czterech kątów – Wraz z końcem czerwca, wcześniej niż zakładał harmonogram, zakończyła się realizacja ósmego budynku. W związku z tym rozpoczęliśmy odbiory, z czego cieszą się nowi właściciele – zaznacza Agata Nowaczyk.

W sprzedaży pozostały ostatnie dwa wolne lokale. Są to mieszkania o metrażu 85 m2, pięciopokojowe z aneksem kuchennym.

Aktualnie trwa realizacja kolejnego, dziewiątego budynku. Pomieści on 142 mieszkania, komórki lokatorskie, 2 lokale handlowo-usługowe oraz podziemną halę garażową. Osoby zainteresowane zakupem nowego mieszkania na Podolanach w Poznaniu wybierać mogą pomiędzy lokalami mieszczącymi się w przedziale od 41 do 81 m2, w układach 2-, 3- i 4-pokojowych. Zgodnie z planem kolejny budynek, wchodzący w skład osiedla Reduta Nowe Podolany zostanie oddany w III kwartale 2021 roku.