Autor: Dopoznania.pl
25 listopada, 2020Newsy

Rodzinne domy w Złotnikach pod Poznaniem

Na placu budowy IV etapu inwestycji Nowe Złotniki praca wre! Osiedle rośnie w oczach i zgodnie z planem realizacja zakończy się już w pierwszej połowie 2021 roku. Na klientów zainteresowanych zakupem nowego domu w okolicy Poznania czekają przestronne, komfortowe segmenty, które dedykowane są w szczególności rodzinom z dziećmi.

Deweloper Duda Development powrócił z kontynuacją doskonale przyjętego przez nabywców projektu. IV etap inwestycji Nowe Złotniki powiększy osiedle o kolejne 22 domy w zabudowie szeregowej. Każdy z oferowanych segmentów posiadać będzie garaż oraz zielony, prywatny ogródek. Osoby poszukujące nieruchomości w gminie Suchy Las wybierać mogą pomiędzy szeregowcami o powierzchni 133,87 i 140,06 m2. Każdy z domów pochwalić się może jasnym, ustawnym salonem oraz dobrze przemyślanym rozkładem pomieszczeń.  Warto dodać, że ogródki i tarasy usytuowane są od strony południowej, co zapewnia doskonałe doświetlenie.

Dużą zaletą jest także bezpieczny i spokojny charakter osiedla. Co więcej na terenie osiedla znajduje się droga wewnętrzna z pełną infrastrukturą, a przed każdym z budynków zaplanowano miejsce postojowe dla gości.

Nie bez znaczenia jest również lokalizacja inwestycji. Oferowane przez Duda Development, osiedle domów szeregowych, powstaje na terenie jednej z najbogatszych gmin w Polsce. Okolica ta zachwyci wszystkich, którym zależy na połączeniu miejskiej wygody i kameralnego klimatu. W pobliżu inwestycji Nowe Złotniki znaleźć można wszystko, co niezbędne na co dzień, w tym: sklepy, punkty usługowe, lokale gastronomiczne czy ośrodki zdrowia. Rodziny z dziećmi z pewnością docenią także bogate zaplecze edukacyjne gminy. Z drugiej zaś strony w sąsiedztwie nie brakuje zieleni, dzięki której relaks na świeżym powietrzu stanie się stałym punktem dnia przyszłych domowników.