Autor: Dopoznania.pl
8 czerwca, 2022Newsy

Sprawdź ofertę Sky Investments

Sky Investments realizuje aktualnie dwie inwestycje – jedną w Poznaniu, a drugą poza jego granicami. Na placu budowy IV etapu Rodzinnych Podolan i I etapu osiedla Nowy Gruszczyn praca wre. Klienci mają do wyboru dwupoziomowe mieszkania oraz domy w zabudowie bliźniaczej o zróżnicowanej powierzchni.

- Preferencje klientów są zróżnicowane. Część osób poszukujących nieruchomości, planuje pozostać w granicach miasta, by korzystać z jego infrastruktury. Z drugiej strony, część klientów marzy o spokoju przedmieść, przestrzeni i dużym, zielonym ogrodzie. Dzięki zróżnicowanej ofercie Rodzinnych Podolan i Nowego Gruszczyna możemy na takie oczekiwania odpowiedzieć. „Wybierzcie metraż optymalny dla Was.” – mówimy klientom odwiedzającym biuro sprzedaży, a taka myśl towarzyszy naszemu zespołowi projektowemu – tłumaczy Katarzyna Wyszyńska z biura sprzedaży Sky Investments, wspominając o inwestycjach Rodzinne Podolany i Nowy Gruszczyn.

W ramach projektu Rodzinne Podolany, deweloper odda w sumie 99 domów i dwupoziomowych mieszkań szeregowych. Lokale posiadają atrakcyjne powierzchnie dodatkowe, w postaci ogródków lub tarasów na dachu. Aktualnie trwa budowa IV etapu, w skład którego wchodzą szeregi oznaczone literami H i I. W szeregu H wstawiono okna, a także wykonana została elewacja budynku. Z kolei prace przy szeregu I skupiają się na docieplaniu oraz wykonywaniu elewacji. Zgodnie z przyjętym harmonogramem, IV etap nowego osiedla przy ul. Heleny Rzepeckiej w Poznaniu, będzie gotowy w I kwartale 2023 roku. Deweloper postawił na klasyczny, komfortowy układ. Na parterze znajdzie się salon z aneksem kuchennym, toaleta oraz pomieszczenie gospodarcze. Z kolei piętro zostało zarezerwowane dla trzech pokoi i łazienki. Dodatkowy atut stanowi poddasze, idealne do stworzenia przestrzeni do przechowywania.

Sky Investments buduje także w okolicach Poznania. Przy ulicy Katarzyńskiej w Gruszczynie powstaje kameralne osiedle nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej. W ramach I etapu inwestycji Nowy Gruszczyn przygotowanych zostanie 7 domów, czyli 14 lokali. W ostatnich tygodniach zakończyły się prace murarskie, montaż stolarki okiennej i pokrycia dachowego. Pracownicy budowlani wykonują tynki wewnątrz. Pierwsi nabywcy domów w Gruszczynie odbiorą klucze w przyszłym roku. 

- Parter z kuchnią, salonem i łazienką tworzą strefę dzienną, a piętro z trzema sypialniami, dwiema garderobami i łazienką – strefę wypoczynkową. Stawiamy na przestrzeń, począwszy od salonu ponad 42 mkw. aż do zielonego, dużego ogrodu z tarasem – opisuje Katarzyna Wyszyńska. – Przed nami kolejne projekty, zarówno w granicach miasta, w tym na poznańskim Świerczewie, jak i na obrzeżach – podsumowuje przedstawicielka firmy deweloperskiej.