Autor: Dopoznania.pl
7 stycznia, 2021Newsy

Śródka OdNowa 2 – koniec roku z wysokim bilansem sprzedażowym

Śródka OdNowa 2 to inwestycja mieszkaniowa realizowana w atrakcyjnej części Poznania, zaledwie dwa kilometry od Starego Rynku. Propozycja dewelopera Grupa Partner spotkała się z dużym zainteresowaniem, a dowodzą tego wyniki sprzedażowe. Już ponad 50% oferowanych lokali znalazło swoich właścicieli. Pierwsi nabywcy odbiorą klucze w IV kwartale 2021 roku.

Na poznańskiej Śródce, przy ulicy Bernata trwa realizacja czterokondygnacyjnego budynku wielorodzinnego. Docelowo w ramach inwestycji Śródka OdNowa 2 oddane zostaną 83 mieszkania w układach 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych, które trafiają w potrzeby różnych grup odbiorców. Oferta powierzchni mieszczących się w przedziale od 27 do 80 m2 zainteresować może zarówno singli, pary, jak i rodziny z dziećmi. Do lokali parterowych przynależeć będą ogródki, z kolei mieszkania znajdujące się na wyższych kondygnacjach zyskają balkony. Przestrzeń każdego mieszkania w Śródka OdNowa 2 została tak zaprojektowana, by zapewnić maksymalną ustawność pomieszczeń, funkcjonalność i komfort przyszłym mieszkańcom. – Jesteśmy na etapie montażu okien od renomowanej firmy Krispol. Budowlańcy zajmują się również pokryciem dachowym – obecnie kładą membranę – oraz ściankami działowymi, których realizacja wyprzedza założony termin o blisko dwa miesiące. Już na początku stycznia rozpoczynamy tynkowanie ścianek działowych, a przy sprzyjającej pogodzie rozpoczniemy prace elewacyjne – informuje Karolina Skrzypek, przedstawiciel Grupy Partner.

Śródka OdNowa 2 cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, z oferty sukcesywnie znikają kolejne mieszkania. Wyniki sprzedażowe potwierdzają dobry bilans. Już ponad 50% „M” zostało sprzedanych lub znajduje się w statusie rezerwacji. – Zapytania na temat wolnych lokali cały czas do nas spływają, a to bardzo cieszy i pozwala snuć plany, że pierwszy kwartał nadchodzącego roku może okazać się momentem zamknięcia sprzedaży z 100% sukcesem – akcentuje Karolina Skrzypek.

Wśród atutów, szczególnie docenianych przez kupujących, wymienić należy lokalizację. Inwestycja dewelopera Grupa Partner położona jest w atrakcyjnej części Poznania, łączącej w sobie bliskość centrum, dostęp do rozwiniętej infrastruktury oraz zieloną okolicę. W pobliżu oferowanych mieszkań znaleźć można m.in.: sklepy, centra handlowe, punkty usługowe, przedszkola, szkoły. Dogodna komunikacja miejska umożliwia łatwe przemieszczanie się po terenie całego miasta. W wolnym czasie, mieszkańcy z pewnością chętnie skorzystają z uroków okolicznych terenów rekreacyjnych, wśród których wymienić można: Jezioro Maltańskie, Ostrów Tumski, Termy Maltańskie.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i zapytaj o aktualną ofertę.