Autor: Iza
20 maja, 2019Newsy

Super promocja na domy wewnętrzne

Marzy Ci się nowy dom pod Poznaniem, jednakże nie chcesz ponosić nadmiernie wysokich kosztów, związanych z jego zakupem i późniejszą eksploatacją? Przekonaj się, że nabywając nieruchomość na Osiedlu Chabrowym, możesz z łatwością zrealizować swój plan. Dlaczego właśnie na tę propozycję warto zwrócić szczególną uwagę?

Po pierwsze, deweloper Zakład Robót Budowlanych TEELDOM Sp. z o.o. Sp. j. proponuje optymalną zabudowę szeregową. Segmenty zapewniają należytą przestrzeń, która zaspokoi potrzeby całej rodziny a jednocześnie są znacznie tańsze w utrzymaniu i nie generują tak wysokich kosztów np. ogrzewania, jak to ma miejsce w przypadku wolnostojących domów jednorodzinnych. Ponadto, segmenty środkowe objęte zostały obecnie atrakcyjną promocją, która pozwala zoptymalizować koszty zakupu. Już teraz, możesz stać się właścicielem komfortowego domu na Osiedlu Chabrowym, za jedyne 3 370 zł/m2. Zapoznaj się ze szczegółami dostępnych jeszcze lokali i skontaktuj z biurem obsługi dewelopera, by zarezerwować jeden z nich. Co ważne – ceny podlegają negocjacji!

Nowe domy w Tulcach umiejętnie łączą komfort życia w kameralnym i dającym poczucie bezpieczeństwa sąsiedztwie, z dobrze skomunikowaną okolicą, zapewniającą sprawny dojazd do Poznania. Przenosząc się na wieś, nie musisz rezygnować z kontaktu z miastem – odpoczywasz w ten sposób od zgiełku i hałasu w spokoju a jednocześnie nadal możesz prowadzić aktywny, pełen udogodnień tryb życia. Twoja rodzina pokocha to miejsce!