Autor: Dopoznania.pl
31 maja, 2021Zakup inwestycyjny

Zaawansowane prace na placu budowy Śródka OdNowa 2

Śródka OdNowa 2 rośnie w oczach. Wszystkie działania przebiegają zgodnie z przyjętym harmonogramem, a zakończenie realizacji przewidziane jest na IV kwartał 2021 roku. Wstawiono już okna i wykonano pierwsze elewacje zewnętrzne. Trwają też prace wykończeniowe wewnątrz budynku. W ramach inwestycji przy ulicy Bernata w Poznaniu, oddane zostaną łącznie 83 mieszkania o zróżnicowanym metrażu, dopasowanym do indywidualnych potrzeb kupujących.

Prace budowlane w ramach projektu Śródka OdNowa 2 są na zaawansowanym etapie. We wnętrzach budynku rozprowadzono instalacje, wyrównane zostały ściany i sufity kolejnych lokali mieszkalnych. Ponadto wylewane są posadzki w częściach wspólnych, takich jak chociażby klatki schodowe i korytarze. Natomiast od zewnątrz, w momencie kiedy jest ku temu sprzyjająca pogoda, trwa docieplanie budynku oraz wykonywane są prace związane z elewacją. Z kolei w podziemnej hali garażowej rozprowadzono instalacje, wraz z konstrukcjami je podtrzymującymi. – Realizacja Śródki OdNowa 2 postępuje zgodnie z harmonogramem, o czym nabywcy mieszkań są na bieżąco informowani. Całość inwestycji będzie zakończona w IV kwartale 2021 roku i wówczas będziemy przekazywać klucze klientom – informuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner.

Choć do zakończenia inwestycji zostało niemal pół roku, to 90 procent ze wszystkich 83 lokali zostało sprzedanych. Do dyspozycji klientów zostaje ostatnich 12 mieszkań, w tym dwa 2-pokojowe, a także 3- i 4-pokojowe. – Lokale o powierzchni 35-45 mkw. niemal zawsze cieszą się wielkim wzięciem na poznańskim rynku nieruchomości, a w naszej ofercie są jeszcze dostępne, nawet poniżej 300 tysięcy złotych brutto, co jest przystępną ofertą. Ponadto zauważamy zainteresowanie większymi powierzchniami. Preferencje klientów zmierzają w tę stronę, ponieważ więcej przestrzeni to jeszcze większy komfort, co udowodniła nam w ostatnich miesiącach pandemia – zauważa Karolina Skrzypek. – Warto wybrać naszą inwestycję, ponieważ wyróżnia się dobrą lokalizacją, blisko Ronda Śródka, co pozwala na łatwy dojazd do ścisłego centrum Poznania. Z kolei bliskość Wartostrady pozwala na aktywność na świeżym powietrzu – podsumowuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner.

Deweloper realizuje również inwestycję Nadolnik Compact Apartments, przy ulicy Nadolnik w Poznaniu. Dostępne są smart apartamenty o różnym metrażu, jako propozycja dla klienta indywidualnego i biznesowego oraz inwestycyjnego. II etap projektu Nadolnik jest w budowie.