Autor: Iza
27 czerwca, 2019Newsy

Zapoznaj się z aktualną ofertą osiedla Nowy Bnin

Szukasz nowego domu pod Poznaniem? A co powiesz na praktyczny segment z ogródkiem i garażem? Jeżeli planujesz przeniesienie się na przedmieścia, to umiejętnie wybierz lokalizację, która będzie w stanie połączyć zieloną okolicę, z dostatecznie bogatą ofertą infrastrukturalną. Dobrym przykładem takiego rozwiązania jest Osiedle Nowy Bnin. Znajduje się ono na terenie Gminy Kórnik, która dzięki dynamicznemu rozwojowi i bliskości Poznania, cieszy się dużym zainteresowaniem, nawet pośród najbardziej wymagających klientów.

Oferta sprzedażowa osiedla jest jeszcze stosunkowo szeroka. Jeżeli więc zależy Ci na kupnie dobrze dopasowanej nieruchomości, to zapoznaj się ze szczegółami oferty już dziś! Deweloper R.F. Construction Sp. z o.o. proponuje nowoczesną i praktyczną zabudowę bliźniaczą, dwulokalową. Daje ona poczucie prywatności i przestrzeni, charakterystyczne dla domów, jednocześnie gwarantując optymalizację kosztów eksploatacyjnych.

Aktualnie, w ofercie dostępne są jeszcze segmenty o układzie 4- pokojowym, które oferują od 83,94 m2 do 98,44 m2 powierzchni. Ich ceny rozpoczynają się już od 315 000 złotych, co stanowi znakomitą alternatywę dla wygórowanych kosztów zakupu nieruchomości w centrum Poznania.

Osiedle Nowy Bnin przekonuje do siebie niską, kameralną zabudową, elegancką, ponadczasową architekturą oraz spokojną okolicą. Osiedlając się tam, zapewnisz swoim najbliższym komfort, na jaki zasługują, ciesząc się niewygórowanymi kosztami zakupu. Sprawdź i przekonaj się sam, że to miejsce powstało także z myślą o Twoich potrzebach!