Autor: Dopoznania.pl
27 maja, 2020Zakup inwestycyjny

Zmiany przy ulicy Rybaki - odświeżająca inwestycja

Po niespodziewanym dla nas wszystkich przymusowym pobycie w domu, nadszedł czas, aby pospacerować po naszym wspaniałym mieście, poczuć na twarzy promienie słońca i zaobserwować zmiany. A zmieniło się sporo. Jakiś czas temu zmienił się Św. Marcin i w centrum miasta, jak za dawnych lat, można rozkoszować się przechadzką odnowioną ulicą. Metamorfozę ma przejść ulica Ratajczaka, przy której zaplanowano więcej zieleni i w spokoju będzie można przysiąść na kawie w jednej z pobliskich knajpek.

 

Przy ulicy Rybaki również nastąpiła zmiana. Ten kameralny zaułek nabrał świeżości dzięki zakończonej inwestycji, właśnie o nazwie - Rybaki1.

Deweloper w niezwykle zręczny sposób zagospodarował powierzchnię i sprawił, że lokalizacja ta nabrała świeżości, innowacyjności, a nawet - pokusić można by się o stwierdzenie - elegancji.
Nowoczesna bryła idealnie wpasowała się w przestrzeń. Po wejściu do budynku od razu można poczuć wyczucie stylu i wysoki standard. Przy tym wszystkim ma się nieodłączne wrażenie spokoju i wyciszenia. Bo taka właśnie jestRybaki1.

Z tego miejsca, niespełna w kwadrans dotrzemy na dworzec kolejowy, czy weźmiemy udział w imprezach targowych i będziemy w centrum wydarzeń. Zaskakujące, że w samym centrum miasta, w pobliżu Starego Rynku, Placu Wolności, czy komunikacji tramwajowej, można zaszyć się w swoim przytulnym mieszkaniu i poczuć się tak, jakby w centrum się nie było.

Na parterze budynku znajdują sięlokale usługowo-użytkowe, do których wejść można bezpośrednio z ulicy. Lokale takie mają w obecnym czasie znaczną przewagę nad lokalami mieszczącymi się np. w galeriach handlowych - inwestorzy nie są uzależnieni od wymogów gestora.

W charakter budynku wspaniale wpasowałaby się kancelaria, świetnie sprawdziłoby się studio dekoracji wnętrz, czy elegancki butik. Przy Rybaki1 właściciel może mieć pewność, że planowany biznes znajdzie tu swoich odbiorców, którzy z łatwością dotrą na miejsce.

Obecny rok 2020 okazał się rokiem wielu zmian. Sprawmy, aby zmiany te były zmianami wyłącznie na lepsze, a nasze inwestycje trafiały wyłącznie w '10'. Albo w Rybaki1.