Osada za Lasem


  • Chwałkówko, Łubowo, gnieźnieński
  • Liczba pokoi: 3
  • Powierzchnia: 122,00  - 138,00 m2
  • Termin oddania: I kwartał 2021
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Osada za Lasem


Osada za Lasem to nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w miejscowości Chwałkówko w gminie Łubowo. Za realizację projektu odpowiada deweloper PHI Nieruchomości.

Atrakcyjna lokalizacja, wysoka jakość i dobra cena – wszystko to charakteryzuje oferowane przez inwestora, nowe domy powstające w okolicy Poznania. W ramach osiedla Osada za Lasem oddane zostaną funkcjonalne domy wolnostojące w zabudowie dwulokalowej. Łącznie deweloper przygotuje 22 segmenty o powierzchni użytkowej od 122 do 137 m2.

Wszystkie domy parterowe, zaprojektowane zostały w formie dwóch prostych brył przecinających się pod kątem prostym, z dachami skośnymi dwuspadowymi, wtapiając się w otaczającą przyrodę. Na uwagę zasługują także duże, nowoczesne przeszklenia oraz przestronne, zapewniające wygodę pomieszczenia.

Każdy z domów, wchodzących w skład inwestycji Osada za Lasem, posiadać będzie dojazd z kostki brukowej, garaż oraz własne miejsce parkingowe. Oferowane nieruchomości powstają na dużych działkach, mieszczących się w przedziale od 700 do 1000 m2. Poza prywatnym ogródkiem, przyszli mieszkańcy zyskają także tarasy.

LOKALIZACJA
Zakup nowego domu w Chwałkówku w powiecie gnieźnieńskim, polecić należy klientom, poszukującym nowego miejsca do życia w bezpiecznej, spokojnej okolicy pod Poznaniem.

Nieruchomości na osiedlu Osada za Lasem położone są w otoczeniu pięknej przyrody, z dala od zgiełku i miejskich zabudowań. Pobliski las zachwyci zarówno miłośników joggingu, jak i amatorów relaksujących spacerów.

Sąsiedztwo natury nie oznacza jednak rezygnacji z wygody. W niewielkiej odległości od osiedla dewelopera PHI Nieruchomości znaleźć można: sklep, stację benzynową, przedszkole oraz szkołę. Problemu nie stanowi także komunikacja z Poznaniem. W okolicy zlokalizowana jest stacja PKP, a zmotoryzowani mieszkańcy korzystać mogą z drogi ekspresowej S5.

Szczegóły inwestycji Osada za Lasem


DeweloperPHI Nieruchomości Sp. z o.o.
Osada za Lasem
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatChwałkówko

Data zakończeniaI kwartał 2021
Powierzchnia122,00  - 138,00 m2
Liczba pokoi3

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

bliźniak

Otoczenie

sklep spożywczy, park, teren rekreacyjny, usługi, szkoła, przedszkole

Parking

garaż w budynku

Typ nieruchomości

Domy

Dystans od centrum miasta

nie dotyczy

Liczba poziomów w mieszkaniu

parterowy

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

taras

Liczba planowanych mieszkań

22

Liczba planowanych budynków

11


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsada za Lasem

ul. Roosevelta 22, Poznań


Informacje, które moga Cię zainteresować

Inne inwestycje dewelopera PHI Nieruchomości Sp. z o.o.