Osiedle Przylesie Marcelin - inwestycja wyprzedana


  • Poznań, Grunwald, Junikowo, ul. Jeleniogórska 1/3
  • Termin oddania: III kwartał 2020
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Osiedle Przylesie Marcelin - inwestycja wyprzedana


Osiedle Przylesie Marcelin: powstaje na otoczonej zielenią działce w poznańskiej dzielnicy Grunwald przy ul. Jeleniogórskiej 1/3, w bezpośredniej bliskości Lasku Marcelińskiego. 
Osiedle wyróżnia się nowoczesną architekturą, czystymi formami brył budynków w stonowanej kolorystyce, jasnymi i przestronnymi mieszkaniami oraz połączeniem w jednym miejscu budynków wielorodzinnych z kameralnymi budynkami czteromieszkaniowymi, nawiązującymi do wieloletniej tradycji willi miejskich. Budynki wielorodzinne posiadają windy, zaś miejsca parkingowe zlokalizowano w hali garażowej. Dla mieszkańców mniejszych budynków przewidziano garaże indywidualne.
 
Lokatorzy mają do dyspozycji przynależne do mieszkań balkony lub loggie, a w przypadku mieszkań parterowych - tarasy. Dla części balkonów wystawionych na ekspozycję słoneczną zostały zainstalowane drewniane żaluzje przesuwane w poziomie. W budynkach czteromieszkaniowych na parterach przewidziano zagospodarowane ogródki dla mieszkańców. Okna mieszkań parterowych są chronione żaluzjami zewnętrznymi, a osiedle jest ogrodzone i przystosowane do monitoringu.
 
Dodatkowym atutem osiedla jest pełne zagospodarowanie w zakresie małej architektury i zieleni. Tereny wokół budynków zostały obsiane trawą z nasadzonymi krzewami, ozdobione gazonami i ławeczkami dla spacerujących. Na wydzielonej części osiedla znajduje się - dostępny wyłącznie dla mieszkańców - teren zielony z dużym, nowoczesnym i bezpiecznym placem zabaw dla dzieci, oczkiem wodnym i miejscem do odpoczynku.
 
Mieszkańcy osiedla mają dostęp do pełnej infrastruktury usługowej i komunikacyjnej. Tereny rekreacyjne występujące w pobliżu - Lasek Marceliński, którego atrakcją jest 5-kilometrowa ścieżka dydaktyczno-przyrodnicza z ośmioma przystankami oraz specjalny tor rowerowy, Fitness Club Olymp, hala widowiskowo-sportowa Arena, Stadion Lecha Poznań.
 
Lokalizacja inwestycji w pobliżu Centrum Handlowego KING CROSS MARCELIN zapewnia doskonałe zaplecze handlowo-gastronomiczne.
 
Komunikacja miejska.
Łatwy dojazd do ścisłego centrum Poznania oraz dworców PKP i PKS możliwy jest ulicą Grunwaldzką, gdzie kursuje kilka linii tramwajowych.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Osiedle Przylesie Marcelin - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DewelopermLocum SA Oddział w Poznaniu
Osiedle Przylesie Marcelin - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaJunikowo
Data zakończeniaIII kwartał 2020
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
PowierzchniaBrak informacji
Liczba pokoiBrak informacji

Technologia i standard wykończenia


Etap

zakończona

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Wykończenie

stan deweloperski

Ogrzewanie

ogrzewanie miejskie

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny, osiedle zamknięte , plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, centrum sportowe, boisko sportowe, sklep spożywczy, apteka, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, centrum handlowe, kościół

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe, 2-poziomowe

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras, loggia, komórka lokatorska


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Przylesie Marcelin - inwestycja wyprzedana

ul. Jeleniogórska 1/3, Poznań