Palędzie OSIEDLE LEŚNE - inwestycja wyprzedana


  • Palędzie, Dopiewo, poznański, ul. Leśna
  • Liczba pokoi: 4
  • Powierzchnia: 104,00  - 117,00 m2
  • Termin oddania: 
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Palędzie OSIEDLE LEŚNE - inwestycja wyprzedana


Osiedle Leśne to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez dewelopera Gephouse w Palędziu pod Poznaniem. Oferta sprzedaży obejmuje 35 domów 5-pokojowych o metrażu od 104 do 117 m2. Proponowane budynki znajdują się na dużych działkach liczących od 332 do 945 m2. Nabywcy mogą wybierać pomiędzy domami z garażami (14 domów) i domami z pomieszczeniami gospodarczymi (24 domy). Trzeci wariant stanowi wiata, która nie tylko może posłużyć jako miejsce postojowe, ale także urozmaica bryłę budynku. W trosce o indywidualne potrzeby nabywców, deweloper daje szasnę wyboru pomiędzy aneksem kuchennym, a osobną kuchnią. Dodatkowy atut stanowi możliwość wykorzystania powierzchni pod schodami. Proponowane budynki posiadają przyłącze wodociągowe, kanalizacyjne, gazowe oraz elektroenergetyczne.

Ceny nowych domów na Osiedlu Leśnym w Palędziu rozpoczynają się od 445 tys. zł.

LOKALIZACJA
Znajdujące się na zachodnich obrzeżach Poznania Palędzie to doskonała alternatywa dla życia w mieście. Miejsce to pozwala cieszyć się spokojem przedmieścia przy jednoczesnym dobry dostępie do liczny wygód i atrakcji, jakie oferuje stolica wielkopolski. Nowy dom w Palędziu spełni oczekiwania wszystkich, którzy chcą w harmonijny sposób połączyć odpoczynek z aktywnością.

Dojazd do centrum Poznania zajmuje tylko kilkanaście minut. Zmotoryzowanych mieszkańców z pewnością ucieszy bliskość zachodniej obwodnicy Poznania oraz węzła autostrady A2 w Gołuskach. Z kolei osoby korzystające z publicznych środków transportu do dyspozycji mają 4 linie autobusowe oraz połączenie kolejowe PKP. Tak atrakcyjne położenie sprawia, że w szybki i wygodny sposób można dostać się do pracy, na uczelnię czy w inny punkt na mapie miasta. Jednak warto dodać, że po zakupy nie trzeba wybierać się aż do Poznania. Pobliska Dąbrówka zapewnia dostęp do rozwiniętej infrastruktury. Na terenie miejscowości działają sklepy, restauracje, punkty usługowe i wiele, wiele innych. Nie brakuje tu także placówek edukacyjnych, co czyni z Osiedla Leśnego lokalizację wprost idealną dla ceniących komfort i bezpieczeństwo rodzin z dziećmi.

Mówiąc o zaletach nowego domu w Palędziu nie można zapomnieć o przepięknych terenach rekreacyjnych. Sąsiedztwo zieleni zachwyci zarówno miłośników sportu, jak i tych, którzy uwielbiają długie, relaksujące spacery.

Handel
Jednym z wielu atutów lokalizacji inwestycji dewelopera Gephouse Development jest duży wybór punktów handlowych. W okolicy działają m.in.: Biedronka, Stokrotka, Żabka, Chata Polska.

Usługi
W sąsiedztwie osiedla przy ul. Leśnej znajduje się wiele lokali gastronomicznych czy kawiarni wśród których można wymienić: Otruno Shop, Bisto Przepis, Restaurację Silva Rerum, New York Pizza, Cukiernię Łyskawa, Lodziarnię Amore BIO Gelato. W okolicy zlokalizowanych jest także kilka punktów usługowych - bankomaty, Bank Spółdzielczy Duszniki, Agencja Pocztowa-Dąbrówka, stacja Orlen i stacja CEL.

Komunikacja
Dostęp do komunikacji miejskiej to kolejna korzyść wynikająca z mieszkania w gminie Dopiewo. Dla właścicieli domów na Osiedlu Leśnym dostępne są 4 linie autobusowe oraz połączenie kolejowe PKP,  dzięki którym podróż do Poznania należeć będzie do łatwych i przyjemnych. Innym udogodnieniem dla mieszkańców Osiedla Leśnego jest bliskość zachodniej obwodnicy Poznania oraz autostrady A2.

Opieka medyczna
Dużą zaletą nowych domów na ul. Leśnej w Palędziu jest bliskość placówek medycznych, takich jak: Gabinet Stomatologiczny dr Anna Winkowskiej czy Gabinet Specjalistyczny Galencius. W okolicy można również znaleźć kilka aptek m.in. Aptekę Dąbrówka oraz Aptekę Design.

Edukacja
Inwestycja w Palędziu zlokalizowana jest niedaleko Przedszkola Bajkowa Wyspa, a także Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu.

Sport i rekreacja
Mieszkańcy nowego osiedla w Dopiewie mają dostęp do wielu terenów zielonych. Niewątpliwym atutem jest bliskość jeziora Niepruszewskiego, Lusowskiego oraz Rosnowskiego, gdzie latem można spędzić miły czas z rodziną i przyjaciółmi .

Szczegóły inwestycji Palędzie OSIEDLE LEŚNE - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperGephouse Sp. z o.o. Sp.k.
Palędzie OSIEDLE LEŚNE - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPalędzie

Powierzchnia104,00  - 117,00 m2
Liczba pokoi4

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

bliźniak

Wykończenie

stan deweloperski

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, miejsca kultury i rozrywki, usługi, szkoła, sklep spożywczy

Parking

garaż w budynku

Typ nieruchomości

Domy

Dystans od centrum miasta

do 15 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

parter z poddaszem użytkowym

Liczba planowanych budynków

38


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjePalędzie OSIEDLE LEŚNE - inwestycja wyprzedana

ul. Zeylanda 7/5, Poznań