Żurawiec Point - inwestycja wyprzedana


  • Poznań, Stare Miasto, Naramowice, ul. Błażeja
  • Termin oddania: I kwartał 2020
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Żurawiec Point - inwestycja wyprzedana


Tuż przy rezerwacie przyrody Żurawiniec powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa ŻURAWINIEC POINT, która jest kolejnym obiektem prestiżowego kompleksu mieszkaniowego. Projekt cenionej firmy TRUST zakłada realizację budynku, który będzie zawierał w sobie nie tylko część mieszkalną, ale również spełni funkcje usługowo-biurowe. Osiedle z pewnością trafi w gusta wszystkich osób, poszukujących lokalu w kameralnym stylu, z dostępem do uroków pobliskiej przyrody.

Inwestycja powstaje między istniejącą już zabudową, a nowym, modernistycznym kompleksem mieszkaniowym ŻURAWINIEC I-IV, który obecnie jest w trakcie realizacji. ŻURAWINIEC POINT nada okolicznej architekturze idealnej harmonii. Budowany jest w eleganckim i estetycznym stylu oraz odznacza się wysokim standardem wykonania. Deweloper zadbał o każdy szczegół, co przejawia się m.in. w użyciu dobrej jakości materiałów, takich jak drewno elewacyjne, ozdobne płyty oraz szkło hartowane, z którego składają się balustrady.

Świetne mieszkania to nie jedyny atut osiedla. W ramach inwestycji ma powstać także podziemna hala garażowa, która zapewni bezpieczne przechowywanie pojazdów. Po piętrach budynku będzie można poruszać się szybką windą.

Wielką zaletą lokalizacji jest bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych. To tam można udać się na relaksujący spacer w otoczeniu tętniącej życiem przyrody. Jest to też świetna okazja do uprawiania wszelkiego rodzaju sportów.

.

 

Szczegóły inwestycji Żurawiec Point - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperTRUST S.A.
Żurawiec Point - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaNaramowice
Data zakończeniaI kwartał 2020
PowierzchniaBrak informacji
Liczba pokoiBrak informacji

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Otoczenie

park, teren rekreacyjny

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania, Lokale

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Winda

tak

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeŻurawiec Point - inwestycja wyprzedana

ul. Błażeja 6, Poznań