Autor: Dopoznania.pl
28 października, 2020Newsy

Agrobex z ofertą nowych mieszkań w Pobiedziskach

Osiedle Zielone Pobiedziska to kolejna podpoznańska inwestycja dewelopera Agrobex. W ramach projektu powstanie łącznie 5 kameralnych budynków wielorodzinnych. Dwa z nich już są gotowe, a kolejne 3 zostaną zrealizowane w I kwartale 2021 roku.

Zielone Pobiedziska to inwestycja dedykowana wszystkim, poszukującym wygodnego mieszkania w okolicy Poznania. Z myślą o zróżnicowanych potrzebach kupujących, deweloper Agrobex proponuje lokale dwu- i trzy- pokojowe o powierzchni od 40,7 do 57,7 m2. Ceny rozpoczynają się od 4650 złotych brutto za m2.

Klienci, którzy zdecydują się na mieszkanie parterowe zyskają prywatne ogródki, z kolei lokale na piętrach posiadać będą przestronne balkony. Zielone Pobiedziska to także kompleksowy, dobrze przemyślany projekt. Na terenie osiedla znajdą się miejsca postojowe, elementy małej architektury oraz plac zabaw

W sprzedaży są mieszkania z budynku B3, B4 i B5 oraz ostatnie wolne lokale z B2. - Na przyszłych mieszkańców czeka jeszcze kilkanaście dostępnych lokali. Warto zaznaczyć, że klientami są zarówno mieszkańcy Pobiedzisk, jak i Poznania, którzy cenią sobie lokalizację i dogodny dojazd ze stolicy Wielkopolski – wskazuje Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Agrobex. Faktycznie.

Właściciele nowych mieszkań w Pobiedziskach z pewnością docenią dogodny dojazd do Poznania, który możliwy jest zarówno starą drogą na Gniezno, jak i oddaną stosunkowo niedawno trasą S5. Szybką i sprawną komunikację z Poznaniem gwarantuje również połączenie kolejowe.

Miejscowość Pobiedziska jest atrakcyjna nie tylko ze względu na dogodny dojazd, ale przede wszystkim urokliwe tereny w najbliższej okolicy. Niecałe 2 km od osiedla rozpoczyna się ciąg jezior z których słynie ten rejon Wielkopolski. Nie brakuje także lasów, ścieżek pieszych czy tras rowerowych. Całość uzupełnia dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. W pobliżu inwestycji działają sklepy, apteki, restauracje, obiekty sportowe oraz placówki edukacyjne.