Autor: Dopoznania.pl
29 czerwca, 2020Newsy

Dom w cenie mieszkania – poznaj Osiedle Lipowe

Osiedle Lipowe II to kolejny etap projektu dewelopera Ciepłownik Ekoinwestycje. Jeżeli poszukujesz nowoczesnego domu blisko Poznania, trafiłeś pod właściwy adres.

Osiedle domów szeregowych w Kleszczewie powstaje z myślą o klientach, którzy poszukują połączenia wysokiej jakości, komfortowej lokalizacji i atrakcyjnej ceny. Powierzchnia proponowanych przez dewelopera domów wynosi ok. 103 m2. Na uwagę zasługują przestronne i ustawne pokoje, które zapewnią wygodę i poczucie swobody wszystkim mieszkańcom. Dużą zaletą domów na Osiedlu Lipowym II jest elegancki wygląd, na który wpływają m.in. duże okna, wysokie pomieszczenia i reprezentatywne wejście.

To nie koniec korzyści. Nabywcy w cenie otrzymują dużo więcej niż w przypadku innych, konkurencyjnych ofert. Przyszli właściciele zyskają rolety zewnętrzne, ogrzewanie podłogowe, instalację centralnego odkurzacza itd.

Oferta II etapu Osiedla Lipowego w Kleszczewie obejmuje domy w zabudowie szeregowej w układzie 3-pokojowym i powierzchni około 103 m2. Do każdego segmentu przynależą dwa miejsca postojowe oraz działka mieszcząca się w przedziale od 190do 303 m2.

Skontaktuj się z deweloperem i postaw na dogodną lokalizację, tylko 20 km od Poznania. Wybierz miejsce, w którym cisza i spokój spotykają się z dobrze rozwiniętą infrastrukturą.