Autor: Dopoznania.pl
5 lutego, 2020Newsy

Dom z ogrodem w Kleszczewie – zamieszkaj na Osiedlu Lipowym

Ciepłownik Ekoinwestycje Osiedle Lipowe IIMarzysz o nowym domu z ogródkiem w okolicy Poznania? Stawiasz na wysoką jakość i atrakcyjną cenę? Zamelduj się na Osiedlu Lipowym w Kleszczewie! Propozycja dewelopera Ciepłownik Ekoinwestycje to idealne połącznie wygody i podmiejskiego spokoju.

Osiedle domów szeregowych w Kleszczewie doczekało się realizacji II etapu, obejmującego funkcjonalne lokale z 3 sypialniami, liczące od 101,45 do 103,36 m2. Oferowane segmenty powstają na działkach, których powierzchnia mieści się w przedziale od 190 do 303 m2. Warto dodać, że do każdego domu przynależeć będą dwa miejsca postojowe. Przemyślany projekt nowych domów pod Poznaniem umożliwia różne aranżacje wnętrza, dopasowane do indywidualnych potrzeb właścicieli.

Nabywcy, którzy zdecydują się za zakup nieruchomości na Osiedlu Lipowym II zyskają przestronny dom, w cenie mieszkania. Co więcej, cena ta obejmuje pakiet korzyści, takich jak: ogrzewanie podłogowe, instalację pod kominek, rolety zewnętrzne na parterze, instalację pod centralny Ciepłownik Ekoinwestycje Osiedle Lipowe IIodkurzacza oraz duże pomieszczenie gospodarcze.

Dodając do tego atrakcyjną, pełną wygód lokalizację, otrzymujemy ofertę, obok której trudno przejść obojętnie. Skontaktuj się z deweloperem i zamieszkaj tylko 15 minut od Poznania.