Autor: Dopoznania.pl
23 czerwca, 2021Newsy

Domy szeregowe w Skórzewie – II etap inwestycji już w sprzedaży

Planujesz zakup nowego domu blisko Poznania? Zależy Ci na szybkim dojeździe do miasta i kameralnej atmosferze na co dzień? Zamelduj się w Skórzewie! To tam deweloper ST Home realizuje drugi etap osiedla nowych domów szeregowych. Zakończenie realizacji zaplanowano na czerwiec 2022 r.

Po sukcesie sprzedażowym I etapu domów szeregowych w Skórzewie, deweloper ST Home powraca z kolejną propozycją. W ramach nowej fazy budowy, oddany zostanie szereg biegnący wzdłuż ulicy Promiennej. Na nabywców czekają funkcjonalne segmenty o powierzchni 78,04 m2, 82,62 m2 i 87,14 m2 do wyboru. Przemyślana przestrzeń przełoży się na codzienny komfort i zadowolenie wszystkich domowników. Parter tworzy strefę dzienną, na którą składają się: salon z wyjściem do ogrodu, aneks kuchenny, pomieszczenie gospodarcze oraz toaleta. Piętro zostało zaś zarezerwowane dla 3 sypialni i dużej łazienki, mieszczącej zarówno prysznic, jak i wannę. Osiedle wyróżnia prosta, elegancka stylistyka i stonowane kolory. Elementy małej architektury wykonane zostaną z drewna, co nieco ociepli całość.

Zakup nowego domu szeregowego w Skórzewie k. Poznania sprawdzi się w przypadku nabywców, którzy marzą o własnym kawałku zieleni. Segmenty dysponować będą ogródkami o powierzchni 46-48 m2 (w przypadku domów środkowych) oraz 140 m2 (w przypadku domów skrajnych).

Skontaktuj się z biurem sprzedaży ST Home, wybierz najlepsze rozwiązanie i ciesz się własnym domem w bezpośrednim sąsiedztwie Poznania.