Autor: Dopoznania.pl
17 sierpnia, 2020Newsy

Enklawa Winogrady - w ofercie duże mieszkania, inwestycja bliska ukończenia

Planujesz zakup nowego, dużego mieszkania w atrakcyjnej części Poznania? Sprawdź ofertę osiedla Enklawa Winogrady! Poza przestronnym wnętrzem zyskasz udogodnienia, wpływające na codzienny komfort, takie jak: funkcjonalny balkon, wysoki standard części wspólnych czy dostęp do miejsc parkingowych.

- Nowoczesne inwestycje deweloperskie powstają z myślą o przyszłych mieszkańcach. W ostatnim czasie na popularności zyskują większe metraże, ponieważ gwarantują więcej przestrzeni, ale nie tylko. Podczas projektowania naszej inwestycji zaplanowaliśmy taras, ogródek lub balkon w każdym z mieszkań, ale to tylko jeden z elementów naszej propozycji – mówi Krystian Cebulski, inwestor osiedla Enklawa Winogrady. Na klientów czekają między innymi lokale z dwoma balkonami, zlokalizowanymi od różnych stron świata. Układ „na przestrzał”, oferujący zarówno ekspozycję zachodnią, jak i wschodnią zapewnia dostęp do słońca przez cały dzień.

W ramach inwestycji Enklawa Winogrady zaplanowano 10 mieszkań o metrażu przekraczającym 70 m2. Warto dodać, że połowa z nich znalazła już nabywców. Potencjalnych klientów zachęca z pewnością atrakcyjna cena od 7050 zł brutto/m2, standard wykonania budynku wraz z częściami wspólnymi oraz korzystna lokalizacja blisko Parku Sołackiego, Jeziora Rusałka i Cytadeli. Dodatkowo, inwestor przygotował nową promocję na zakup miejsca postojowego w hali garażowej, czyli obniżkę 5000 zł brutto.

Realizacja nowego osiedla na Winogradach idzie zgodnie z planem. W budynku A, najbardziej kameralnym w całym projekcie, wykonano elewacje zewnętrzne i prace wykończeniowe w ich obrębie.  Obecnie trwają prace wykończeniowe w częściach wspólnych wewnątrz. Budynek B jest aktualnie docieplany, natomiast w części osiedla oznaczonej literą C, ściana od strony naziemnych miejsc parkingowych jest niemal gotowa i następuje montaż stolarki okiennej na klatce schodowej.

W ramach inwestycji Enklawa Winogrady oddanych zostanie łącznie 120 lokali, mieszczących się w przedziale od 33 do 126 m2. Budowa potrwa do września 2020 roku, a już w grudniu nabywcy otrzymają klucze do swoich „M”. Jeżeli zależy Ci na atrakcyjnym mieszkaniu, w dogodnej lokalizacji, łączącej bliskość centrum i zieleni, trafiłeś pod właściwy adres  - skontaktuj się z deweloperem i wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.