Autor: Dopoznania.pl
20 lipca, 2021Zakup inwestycyjny

Famma Dąbrowskiego rośnie w oczach – zarezerwuj nowe mieszkanie na Jeżycach

Famma Dąbrowskiego to jedna z poznańskich inwestycji dewelopera Spravia. Budowa osiedla wystartowała w III kwartale 2019 roku i zgodnie z planem zakończy się w II kwartale 2022 roku. Na placu budowy przy ul. Dąbrowskiego w Poznaniu praca wre, a na nabywców czekają mieszkania o zróżnicowanych układach i metrażach.

W ramach nowej inwestycji na Jeżycach oddany zostanie nowoczesny budynek w kształcie litery L, gdzie znajdą się łącznie 272 mieszkania. Dobrze przemyślana oferta spełnia potrzeby różnych grup klientów – od aktywnych singli po szukające komfortowego miejsca do życia rodziny z dziećmi. Deweloper zrealizuje lokale 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe, mieszczące się w przedziale od 22 do 87 m2. Każde mieszkanie zyska dodatkową przestrzeń w postaci balkonu, tarasu lub ogródka.

Famma Dąbrowskiego pomyślane zostało jako przyjazne do życia miejsce. Dbałość o każdy detal i funkcjonalne rozwiązania przełożą się na codzienny komfort przyszłych mieszkańców. Poza wygodnymi „M”, na terenie osiedla znajdą się: naziemne i podziemne miejsca garażowe, punkty do ładowania samochodów elektrycznych, rowerownia, schowki lokatorskie. Teren inwestycji objęty zostanie ochroną i monitoringiem. Całość uzupełnia zielony skwer i dziedziniec wypoczynkowo-rekreacyjny.

Inwestycja mieszkaniowa Famma Dąbrowskiego powstaje na terenie Jeżyc – jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic Poznania. To pełne kontrastów miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, tworząc niezwykle komfortową przestrzeń do życia. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Młodzi ludzie z pewnością docenią bliskość centrum, zaś rodziny z dziećmi zainteresuje atrakcyjny wybór placówek edukacyjnych. W pobliżu osiedla dewelopera Spravia działają m.in. sklepy, modne restauracje, kino, teatry czy ośrodki zdrowia. Ze względu na bliskość poznańskich uczelni, zakup nowego mieszkania przy ul. Dąbrowskiego sprawdzi się w przypadku prywatnych inwestorów, którzy chcą zarobić na wynajmie.

To nie koniec korzyści. Pomimo wielkomiejskiego charakteru Jeżyc, mieszkańcy Fammy Dąbrowskiego nie będą musieli rezygnować z możliwości relaksu na świeżym powietrzu. Nieopodal osiedla położony jest Park Sołacki oraz Ogród Botaniczny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.