Autor: Dopoznania.pl
25 listopada, 2020Newsy

Famma Dąbrowskiego z ofertą aranżacji i kompleksowego wykończenia mieszkania

Zakup mieszkania to jedna z ważniejszych decyzji. Warto mieć na uwadze, że droga do idealnych czterech kątów nie kończy się w momencie odebrania kluczy. Szczęśliwych nabywców czeka jeszcze wykończenie przestrzeni i dopasowanie jej do własnego stylu i potrzeb, tak aby mogli nazwać zakupioną nieruchomość „prawdziwym domem”. Wszystkim, którzy w tym zakresie chętnie skorzystają z pomocy ekspertów, polecamy inwestycję Famma Dąbrowskiego. Odpowiadający za jej realizację deweloper Budimex Nieruchomości, współpracuje ze sprawdzonymi firmami, które sprawią, że przeprowadzka stanie się łatwa i przyjemna.

Wariant wykończenia mieszkania pod klucz to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią swój czas, a także pieniądze. Właściciele nowych mieszkań na Jeżycach wybierać mogą pomiędzy usługami firm redNet i Decoroom. Niezależnie od tego, na którą z możliwych opcji się zdecydują, zagwarantowaną mają pomoc architekta oraz nadzór techniczny. Ponadto firmy pracują tylko na materiałach pochodzących od renomowanych producentów.

Standardowa oferta, z której skorzystać mogą nabywcy mieszkań w inwestycji Famma Dąbrowskiego, obejmuje:

  • przygotowanie aranżacji
  • pracę projektową
  • wykończenie ścian
  • wykończenie podłóg
  • wykończenie łazienki
  • stolarkę drzwiową

W ramach oferty dodatkowej klienci mogą zdecydować się za zabudowę meblową, w tym zabudowę kuchenną, oświetlenie oraz meble wolnostojące. Co istotne, cena usługi uwzględnia gwarancję.

Deweloper Budimex Nieruchomości oraz firmy wykończeniowe doskonale rozumieją indywidualne potrzeby przyszłych mieszkańców. Właściciele nowych „M” wybierać mogą pomiędzy kilkoma wariantami wykończenia, dopasowanymi do ich potrzeb i budżetu. W puli dostępnych opcji znajdują się następujące pakiety: Basic, Silver, Gold i Platinum.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz nowe mieszkanie na Jeżycach w Poznaniu, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania.