Autor: Dopoznania.pl
29 czerwca, 2021Zakup inwestycyjny

II etap projektu Nadolnik na półmetku sprzedaży

Ponad 100 lokali w II etapie Nadolnik Compact Apartments znalazło swoich nabywców. Powstająca na terenie poznańskiego Nowego Miasta inwestycja oferuje smart apartamenty o powierzchni od 19 do 52 m2. Na czym polega novum tego projektu i dlaczego cieszy się aż takim zainteresowaniem?

Deweloper Grupa Partner rozwija już II etap inwestycji przy ul. Nadolnik. Warto podkreślić, że takiego przedsięwzięcia na poznańskim i wielkopolskim rynku nieruchomości jeszcze nie było. W ramach, zlokalizowanej niedaleko Ronda Śródka, inwestycji Nadolnik Compact Apartments powstanie łącznie ponad 1000 smart apartamentów, o zróżnicowanej powierzchni od 19 do 52 m2.

Na czym konkretnie polega wyjątkowość tej propozycji? – Smart apartament na Nadolniku to propozycja dla osób poszukujących pierwszej, własnej nieruchomości. Mogą to być studenci, którzy wolą mieć własne lokum, niż wynajmować, dobrze będą się tu czuć absolwenci wyższych uczelni, ponieważ dla nich lokal na Nadolniku będzie idealny na start. Dla freelancera pracującego zdalnie, smart apartament stanie się przestrzenią do realizowania celów biznesowych. A to wszystko w otoczeniu Parku Ks. Tadeusza Kirschke w Poznaniu, niedawno zrewitalizowanego – opisuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner.

Zakup smart apartamentu w Poznaniu sprawdzi się także w przypadku inwestorów, którzy chcą ulokować posiadany kapitał w nieruchomości. Biorąc pod uwagę atrakcyjność oferty Grupy Partner, o najemców nie będzie trudno. Taka decyzja zaowocuje regularnym zarobkiem w skali 6 procent na rok. Lokal przy ul. Nadolnik będzie dobrym rozwiązaniem także dla klienta biznesowego, często podróżującego do Poznania. To większa swoboda, bez doby hotelowej, limitów, dodatkowych opłat, a nieruchomość jest na własność. – Możliwości, jakie oferuje nasz projekt, jest bardzo dużo – mówi Karolina Skrzypek.

Smart apartamenty cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony nabywców. Już ponad 100 lokali zostało zarezerwowanych, co oznacza, że deweloper jest na półmetku sprzedaży. Grupa Partner trafia do szerokiego grona odbiorców, a całość uzupełnia przystępna propozycja cenowa, od 128 700 zł netto. Każdy smart apartament posiada aneks kuchenny, łazienkę i przestrzeń dzienną. Mieszkania przy ulicy Nadolnik zyskają tarasy lub balkony - część z nich z widokiem na park.