Autor: Dopoznania.pl
27 września, 2019Zakup inwestycyjny

Jedno duże lub dwa mniejsze – kup mieszkanie na osiedlu Słoneczniki i dopasuj przestrzeń do swoich potrzeb

Covador Osiedle SłonecznikiPoszukujesz nowego mieszkania pod Poznaniem? Cenisz nowoczesne rozwiązania technologiczne? Sprawdź ofertę osiedla Słoneczniki w Lusówku! Elastyczne, otwarte na potrzeby klientów, podejście dewelopera pomaga spełnić marzenie o idealnych czterech kątach.

Oferowana przez Covador inwestycja to wyjątkowy punkt na mieszkaniowej mapie Wielkopolski. Największym wyróżnikiem osiedla Słoneczniki jest zastosowana technologia, która pozwoli mieszkańcom na niezależność energetyczną i spokój finansowy. Na dachu każdego budynku znalazły się panele fotowoltaiczne. Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii przekłada się w bezpośredni sposób Covador Osiedle Słonecznikizarówno na środowisko, jak i na portfele mieszkańców.

Czas przyjrzeć się bliżej szczegółom oferty dewelopera. Chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na lokal B6/1. Dwukondygnacyjne mieszkanie w układzie 4-pokojowym proponuje 109,83 m2 wygodnej przestrzeni do życia. Na parterze rozlokowano salon z aneksem kuchennym, pokój, łazienkę oraz hall i wiatrołap. Parter zarezerwowano dla dwóch pokoi i kolejnej łazienki. Właściciele zyskają również taras, balon i ogród liczący ok. 55 m2. Z myślą o zróżnicowanych potrzebach kupujących, deweloper Covador daje możliwość podziału lokalu na dwa mniejsze mieszkania. Do doskonała opcja dla pokoleniowych rodzin oraz prywatnych inwestorów, którzy nabywają nieruchomość z myślą o wynajmie.

Ponadto klienci mają dwa warianty wykończenia do wyboru. Mieszkanie w standardzie deweloperskim kosztuje 3 888 zł/m2, a w opcji wykończenia pod klucz 4 800 zł/m2.

Skontaktuj się z deweloperem i sam zdecyduj jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze. Ekologiczne mieszkania pod Poznaniem czekają!