Autor: Dopoznania.pl
13 stycznia, 2021Zakup inwestycyjny

Nasze Jeżyce gotowe już na wiosnę – zamieszkaj blisko ul. Kościelnej

Planujesz zakup nowego mieszkania w atrakcyjnej części Poznania? Sprawdź ofertę inwestycji Nasze Jeżyce! Kameralne osiedle zlokalizowane w sąsiedztwie ulicy Kościelnej, blisko Park Sołackiego spełni oczekiwania osób poszukujących balansu pomiędzy wielkomiejskim życiem, a odpowiednią dozą spokoju. Realizacja projektu dobiega końca i zgodnie z planem inwestycja będzie gotowa w całości już na wiosnę.

Nasze Jeżyce to osiedle nastawione na potrzeby dzisiejszych klientów. Z myślą o indywidualnych oczekiwaniach kupujących, deweloper Echo Investment odda 304 lokale w układach 2-, 3- i 4-pokojowych. Szeroki wachlarz powierzchni od 37 do 90 m2 sprawił, że oferta nowych mieszkań na Jeżycach zwróciła uwagę zarówno singli, par, jak i rodzin z dziećmi. Ze względu na atrakcyjne położenie na mapie Poznania, Nasze Jeżyce polecić należy także prywatnym inwestorom, którzy chcą zarobić na wynajmie nieruchomości. Bliskość centrum, uczelni czy Międzynarodowych Targów Poznańskich to gwarancja stałych i stosunkowo wysokich zysków.

Komfort i dobry klimat to jedne z wyróżników nowej inwestycji na Jeżycach. Deweloper zadbał o: podziemne hale garażowe, stojaki na rowery, wózkarnię, komórki lokatorskie, punkt ładowania samochodów elektrycznych oraz plac zabaw na najmłodszych. Całość uzupełnia osiedlowa zieleń, dzięki której przyszli mieszkańcy zaznają relaksu na świeżym powietrzy tuż za progiem własnego „M”.

Kolejną zaletą inwestycji Nasze Jeżyce jest atrakcyjna lokalizacja. Projekt dewelopera Echo Investment powstaje w miejscu łączącym w sobie wszystko, co najlepsze. Na wyciągnięcie ręki są tu niezbędne punkty, takie jak sklepy, usługi, placówki edukacyjne czy przystanki komunikacji miejskiej. Jeżyce to dzielnica, w której nie sposób się nudzić. W pobliżu oferowanych mieszkań działa wiele modnych lokali gastronomicznych i kawiarni. Nie brakuje także miejsc związanych z kulturą, na czele z Kinem Rialto i Teatrem Nowym. Dodając do tego tereny rekreacyjne, w tym Ogród Botaniczny i Park Sołacki otrzymujemy miejsce warte zamieszkania, które spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Przywitaj wiosnę w nowym mieszkaniu! Skontaktuj się z biurem sprzedaży, zapytaj o aktualną ofertę i wybierz najlepsze rozwiązanie.