Autor: Dopoznania.pl
31 października, 2019Newsy

Nowe domy w Lusówku – żyj w stylu EKO

Novum Plus Osiedle Rozalin w LusówkuDeweloper Novum Plus ma świadomość, jak ważna jest ekologia w obecnych czasach. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych, przyjaznych środowisku rozwiązań, można uzyskać nie tylko komfortowe, ale przede wszystkim zdrowe warunki życia. Zgodnie z tym założeniem powstaje Osiedle Rozalin w Lusówku, na którym domy będą zasilane zieloną energią.

Nowe domy będą samowystarczalne energetycznie, dzięki instalacji pompy ciepła wraz z panelami fotowoltaicznymi. Budynki muszą więc być właściwie usytuowane względem stron świata tak, aby wspomniane rozwiązanie dawało maksymalny uzysk energii słonecznej, a dodatkowo pomieszczenia były optymalnie doświetlone światłem naturalnym. Nowe domy na Osiedlu Rozalin mają również dobrą izolację fundamentów, ścian i dachu, które w połączeniu z odpowiednią ekspozycją nieruchomości, stanowią gwarancję komfortu termicznego (budynki zachowają ciepło zimą, a Novum Plus Osiedle Rozalin w Lusówkulatem gwarantują przyjemny chłód). Deweloper zadbał także o nowoczesny system filtrowania powietrza – w tym celu zastosowano mechaniczną wentylację z rekuperacją, dzięki czemu w nowym domu będzie zawsze czyste i świeże powietrze.

Wykorzystanie innowacji w zakresie energetyki sprawia, że wybierając Osiedle Rozalin nie będziemy otrzymywać rachunków za ogrzewanie, prąd czy ciepłą wodę. To również redukcja prywatnego czasu i energii domowników na kwestie związane z utrzymaniem nowego domu. Jeśli chcesz dołączyć do zielonego Osiedla, zapoznaj się już dziś z ofertą dewelopera Novum Plus.

Sprawdź oferty nowych domów w gminie Tarnowo Podgórne