Autor: Dopoznania.pl
23 marca, 2022Newsy

Poznaj zalety szeregowców na Osiedlu Husarskim w Kruszewni koło Swarzędza

Planujesz zakup nowego mieszkania w okolicy Poznania? Zależy Ci na przyjaznym miejscu do życia, zapewniającym kameralny, podmiejski klimat bez konieczności rezygnowania z codziennej wygody? Osiedle Husarskie spełni Twoje oczekiwania! Inwestycja zlokalizowana jest w Kruszewni k. Swarzędza, a z jej realizację odpowiada Chronos Development.

Połączenie wysokiej jakości wykonania i atrakcyjnej ceny sprawia, że wiele osób decyduje się na zakup nieruchomości poza granicami Poznania. Okoliczne miejscowości, takie jak Swarzędz, przeżywają dynamiczny rozkwit, dzięki czemu mieszkańcy cieszyć się mogą dobrym dostępem do punktów handlowo-usługowych oraz placówek edukacyjnych. Dużym plusem jest także dobra komunikacja z Poznaniem, co pozwala na pracę czy naukę w mieście. W przypadku Osiedla Husarskiego, długą listę zalet uzupełnia wybrany przed dewelopera rodzaj zabudowy.

Szeregowce łączą w sobie wszystko, co najlepsze w mieszkaniach i domach. Z jednej strony, pozwalają na większą swobodę niż życie w budynku wielorodzinnym, z drugiej zaś nie generują tak wysokich kosztów jak domy wolnostojące.

Osiedle Husarskie to miejsce otwarte na zróżnicowane potrzeby kupujących. W realizowanych przez Chronos Development domach szeregowych znajdą się aż trzy typy lokali. Przyjrzyjmy się im bliżej. Część segmentów podzielona została na dwa indywidualne mieszkania. Parterowe o powierzchni 50,62 m2 posiadać będą dodatkową przestrzeń w postaci zielonych, prywatnych ogródków. Drugi wariant to liczące 59,26 m2 lokale na piętrze. Ich atutem są z kolei funkcjonalne balkony oraz poddasza, dające kolejne 56,60 m2 do wykorzystania. Trzecia opcja to mieszkania składające się z parteru, piętra i poddasza (30 m2). Nabywcy tych nieruchomości zyskają także własne ogródki.

Na koniec warto dodać, iż osiedle pochwalić się może własną infrastrukturą techniczną oraz plac zabaw. Skontaktuj się z biurem sprzedaży Chronos Development i wybierz nowe „M” skrojone na miarę Twoich potrzeb.