Autor: Dopoznania.pl
23 marca, 2021Zakup inwestycyjny

Śródka OdNowa 2 – tu wszystko masz pod ręką!

Trwa budowa osiedla Śródka OdNowa 2. Będące na zaawansowanym już etapie prace skupiają się wokół elewacji, instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz tynkowania części wewnętrznych. Zakup nowego mieszkania poznańskiej Śródce polecić należy w szczególności klientom, stawiającym na połączenie miejskiej wygody i bliskości zieleni.

Realizowana przez Grupę Partner inwestycja mieszkaniowa wyróżnia się atrakcyjnym położeniem, co przekłada się na duże zainteresowanie ze strony klientów rynku pierwotnego nieruchomości. – Blisko 70% lokali znalazło już swoich nabywców, z czego bardzo się cieszymy. Liczba dostępnych lokali maleje, więc osobom zainteresowanym radzimy przyśpieszyć proces decyzyjny – podkreśla Karolina Skrzypek, przedstawiciel Grupy Partner.

W ramach drugiego etapu nowej inwestycji na Śródce oddane zostaną 83 mieszkania liczące od 27 do 80 m2. Z myślą o zróżnicowanych potrzebach kupujących, deweloper przewidział kawalerki oraz lokale 2-, 3- i 4-pokojowe. Każde z oferowanych mieszkań zyska balkon lub ogródek. Zgodnie z przyjętym harmonogramem, przekazywanie kluczy nabywcom rozpocznie się w IV kwartale 2021 roku.

Lokalizacja inwestycji Śródka OdNowa 2 jest na tyle uniwersalna, że spełni oczekiwania singli, par oraz rodzin z dziećmi. Zakup mieszkania w tym projekcie sprawdzi się także w przypadku prywatnych inwestorów, którzy chcą zarobić na wynajmie nieruchomości. Przyszli mieszkańcy na co dzień będą mogli cieszyć się dogodnym dostęp do dobrze rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej oraz bogatej oferty edukacyjnej. Atutem są też tereny rekreacyjne, takie jak Jezioro Maltańskie, Ostrów Tumski czy Termy Maltańskie. Całości dopełnia wygodna komunikacja miejska – Droga rowerowa na Śródkę i Wartostradę, Jezioro Maltańskie zapewniają wytchnienie po pracy, zapewniają aktywny wypoczynek o każdej porze roku. Do tego komfortowy rozkład komunikacji miejskiej podnosi komfort życia – zauważa Karolina Skrzypek.

Planujesz zakup w atrakcyjnej części poznańskiego Nowego Miasta? Skontaktuj się z biurem sprzedaży Grupy Partner i wybierz nowe „M” skrojone na miarę Twoich potrzeb.