Autor: Dopoznania.pl
30 października, 2020Newsy

VII etap Osiedla Na Smolnej już w sprzedaży!

Planujesz zakup nowego mieszkania w Poznaniu? Zależy Ci na połączeniu miejskiej wygody i zielonego otoczenia? Sprawdź ofertę Osiedla Na Smolnej! Deweloper Budimex Nieruchomości uruchomił sprzedaż kolejnego, siódmego już etapu inwestycji.

W ramach najnowszej fazy budowy zrealizowanych zostanie 156 komfortowych mieszkań. Z myślą o indywidualnych potrzebach nabywców, inwestor zaplanował lokale o zróżnicowanych powierzchniach od 31 do 100 m2. Klienci zainteresowani zakupem nieruchomości na poznańskim Nowym Mieście wybierać mogą pomiędzy układami 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowymi. Wszystkie oferowane „M” charakteryzują funkcjonalne rozkłady, dające przyszłym właścicielom swobodę aranżacyjną. Całość uzupełniają atrakcyjne powierzchnie dodatkowe – ogródki, balkony i loggie. Tak szeroki wachlarz możliwości sprawia, że w inwestycji u zbiegu ul. Mariackiej i ul. Smolnej każdy znajdzie coś dla siebie.

Osiedle Na Smolnej etap VII to także dobrze przemyślany, kompleksowy projekt. Z myślą o wygodzie mieszkańców, deweloper zadba o halę garażową, komórki lokatorskie, rowerownię, wózkarnię, trzy zielone dziedzińce, skwer rekreacyjny oraz elementy małej architektury.

Mówiąc o zaletach inwestycji firmy Budimex Nieruchomości nie można zapomnieć o dogodnej lokalizacji. Budynek powstaje w atrakcyjnej części Nowego Miasta, w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej. Na uwagę zasługuje także dobry dostęp do komunikacji miejskiej. Co istotne, lokalizacja blisko centrum Poznania nie oznacza rezygnacji z zieleni. Mieszkańcy inwestycji przy ul. Smolnej z pewnością docenią bliskość Parku Cytadela, Parku Szelągowskiego i Jeziora Maltańskiego.

Zgodnie z planem, realizacja Osiedla Na Smolnej etap VII zostanie zakończona w III kwartale 2021 roku.