Autor: Dopoznania.pl
23 czerwca, 2020Zakup inwestycyjny

Wykończone pod klucz mieszkanie na Górczynie

Planujesz zakup nowego mieszkania w Poznaniu? Zależy Ci na szybkiej przeprowadzce? Doskonale się składa! W ofercie sprzedaży inwestycji Stara Cegielnia znajdziesz gotowe do odbioru lokale, w tym jedno mieszkanie wykończone pod klucz.

Budowa I etapu nowego osiedla na Górczynie dobiegła końca. Klienci zainteresowani zakupem gotowego mieszkania w tej części dzielnicy Grunwald wybierać mogą pomiędzy układami 2-, 3- i 4-pokojowymi.

Uwadze osób, które jak najprędzej chcą wprowadzić się do nowych, własnych czterech kątów, polecić należy wykończone pod klucz mieszkanie B301. Przyszli właściciele zyskają 56,62 m2 komfortowej powierzchni, a 3-pokojowy układ sprawdzi się zarówno w przypadku rodzin z dziećmi, jak i nabywców, którzy poszukują większej przestrzeni. Mieszkanie składa się z korytarza, aneksu kuchennego, pokoju dziennego, dwóch sypialni oraz łazienki. Dodatkowym atutem są aż dwa ogrody liczące 72,65 oraz 31,62 m2.

Dlaczego warto wybrać Starą Cegielnię? Przyszli właściciele zyskają nie tylko komfortowe mieszkania, ale także atrakcyjne sąsiedztwo. Teren inwestycji otaczają stawy oraz tereny zielone, co pozwoli odciąć się od wielkomiejskiego zgiełku. Z drugiej zaś strony, w okolicy znaleźć można niezbędne punkty handlowo-usługowe oraz placówki edukacyjne. Problemu nie stanowi także komunikacja z oddalonym o jedyne 5 km centrum Poznania.