Autor: Dopoznania.pl
5 stycznia, 2021Zakup inwestycyjny

Zamieszkaj na Dębcu! Red Park z ofertą nastawioną na potrzeby klientów.

Red Park to projekt dewelopera RED Real Estate Development, który zyskał sporą popularność wśród klientów kupujących nowe mieszkania w Poznaniu. Zlokalizowana przy ul. 28 Czerwca 1956 r. roku inwestycja jest sukcesywnie powiększana. Aktualnie trwa sprzedaż kolejnego, czwartego już, etapu osiedla. Jeżeli poszukujesz komfortowego miejsca do życia, a także interesują Cię atrakcyjne oferty specjalne, trafiłeś pod właściwy adres. Poznaj bliżej Red Park i postaw na nowe mieszkanie na Dębcu.

Mieszkania skrojone na miarę potrzeb

Oferta inwestycji Red Park skierowana jest do różnych grup nabywców. Szeroki wachlarz dostępnych powierzchni sprawia, że swoje idealne „M” znajdzie tu zarówno singiel, para, jak i rodzina z dziećmi. W ramach IV etapu osiedla, deweloper odda mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe, mieszczące się w przedziale od 36 do 76 m2. Ponadto nabywcy skorzystać mogą z opcji łączenia lokali. Oferowane nowe mieszkania na Dębcu zyskają także ciekawe powierzchnie dodatkowe, w postaci ogródków (mieszkania parterowe), balkonów oraz tarasów z widokiem na panoramę Poznania (mieszkania na ostatniej kondygnacji).

Na nabywców czekają również dwa ostatnie mieszkania (42-51 m2) zrealizowane w ramach III etapu projektu.

Wysoka jakość w korzystnej cenie

Red Park to najlepszy dowód na to, że wysokiej jakości mieszkanie od dewelopera nie wyklucza korzystnej ceny. Klienci zainteresowani nieruchomościami przy ul. 28 Czerwca 1956 r. zapłacą od 6 200 zł/m2. Ponadto na zmotoryzowanych mieszkańców czekają miejsca postojowe w parkingu podziemnym w cenie 15 900 zł.

Z myślą o kupujących, deweloper RED Real Estate Development, przygotował atrakcyjny harmonogram płatności. System 20/80% pozwala klientom na dużo większą elastyczność. W praktyce oznacza to, że w momencie podpisania umowy nabywca wpłaca tylko 20% wartości nieruchomości. Pozostałe 80% wartości nieruchomości wymagane jest dopiero w momencie odbioru kluczy.

Promocje i oferty specjalne

Całość uzupełniają atrakcyjne promocje. Aktualnie osoby, które zdecydują się na zakup nowego mieszkania w Red Parku, skorzystać mogą z następujących ofert specjalnych:

  • przy zakupie mieszkania 3- lub 4-pokojowe oczyszczacz powietrza GRATIS
  • przy zakupie dwóch lub więcej mieszkań miejsce postojowe za 50% ceny

Zgodnie z planem IV etap inwestycji zostanie zakończony w II kwartale 2021 roku. Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz nieruchomość odpowiadającą wszystkim Twoim oczekiwaniom. Zamieszkaj w miejscu, gdzie miejska wygoda spotyka się z sąsiedztwem zieleni i przyjazną do życia okolicą.