Osiedle Łowisko Kamionki


  • Kamionki, Kórnik, poznański, ul. Poznańska
  • Liczba pokoi: 1 - 3
  • Powierzchnia: 32,00  - 79,80 m2
  • Termin oddania: 
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Osiedle Łowisko Kamionki


Osiedle Łowisko przy ul. Poznańskiej w Komornikach docelowo składać się będzie z 3 budynków. Realizacja inwestycji została podzielona na etapy. Pierwszy z nich obejmuje budynek A, w którym znajdą się łącznie 33 mieszkania o zróżnicowanych układach i powierzchniach. Klienci wybierać mogą pomiędzy kawalerkami oraz lokalami 2- i 3-pokojowymi, mieszczącymi się w przedziale od 32 do 79,8 m2. Swoje nowe miejsce do życia znajdą tu zarówno młodzi, poszukujący swojego pierwszego „M”, jak i rodziny z dziećmi, którym zależy na większej przestrzeni.

Na uwagę zasługuje architektura, która swą formą i gabarytami nawiązuje do otoczenia. Całość parteru dostosowana zostanie od potrzeb osób niepełnosprawnych. Osiedle Łowisko w Kamionkach polecić należy wszystkim, którzy poszukują mieszkania zrealizowanego w energooszczędnej technologii. Budynek wykonany zostanie z ceramiki i docieplony będzie styropianem o grubości 20 cm. Dach pokryje ceramika. Deweloper pomyślał również o oknach drewnianych z kasetami do rolet zewnętrznych. Każdy lokal posiadać będzie wysokiej klasy piec gazowy kondensacyjny oraz gotową infrastrukturę telewizyjno-kablową.

LOKALIZACJA
Komorniki w gminie Kórnik to miejscowość, w której powinni zameldować się wszyscy, poszukujący kameralnej przestrzeni do życia. Oddalenie od wielkomiejskiego zgiełku i pędu przypadnie do gustu osobom stawiającym na ciszę i spokój. Osiedle Łowisko powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie stawów, które zapewniają możliwość relaksu oraz realizacji pasji wędkarskich. Komorniki otocza kompleks leśny, co pozwala wpisać biegi czy spacer w stały rozkład dnia. Zielone sąsiedztwo nie wyklucza rozwiniętej infrastruktury. Na terenie Kamionek znaleźć można sklepy, punkty usługowe, apteki czy lokale gastronomiczne. Ponadto w pobliżu Osiedla Łowisko zlokalizowane są placówki edukacyjne – żłobek, przedszkole oraz szkoła podstawowa. Kolejną zaletą Kamionek jest sprawna komunikacja z Poznaniem. Wybierając mieszkanie od dewelopera Quertos połączyć można życie w spokojnym miejscu z pracą i rozrywką w Poznaniu.

Handel
Właściciele nowych mieszkań na Osiedlu Łowisko Kamionki będą mogli cieszyć się dostępem do bogatego zaplecza handlowego. W okolicy znaleźć można m.in.: Tesco, Dino, Galerię Mini oraz Biedronkę.

Usługi
Ponadto na terenie Kamionek znaleźć można: kwiaciarnie, gabinet weterynaryjny, zakłady fryzjerskie i lokale gastronomiczne (Restauracja Soprano, Restauracja Alio, Sugomi Sushi, Restauracja Gusto Komorniki).

Komunikacja
Zmotoryzowani mieszkańcy potrzebują jedynie 18 minut, aby dotrzeć do centrum Poznania. Do dyspozycji są także połączenia autobusowe.

Edukacja
Rodziny z dziećmi z pewnością ucieszy bliskość placówek edukacyjnych, takich jak: Przedszkole i żłobek Tajemnicza Wyspa, Przedszkole Skrzaty oraz Szkołę Podstawową.

Sport i rekreacja
Okoliczne lasy i stawy przypadną do gustu miłośnikom relaksu na świeżym powietrzu.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Osiedle Łowisko Kamionki


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperQuertos Sp. z o.o. Sp.K.
Osiedle Łowisko Kamionki
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatKamionki

Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia32,00  - 79,80 m2
Liczba pokoi1 - 3

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Ogrzewanie

gazowe

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, usługi, szkoła, centrum handlowe

Parking

miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

nie dotyczy

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Powierzchnia dodatkowa

balkon

Liczba planowanych budynków

3


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Łowisko Kamionki

ul. Bukowska 10a, Wysogotowo, Przeźmierowo


Informacje, które moga Cię zainteresować

Inne inwestycje dewelopera Quertos Sp. z o.o. Sp.K.