Autor: Dopoznania.pl
25 września, 2020Zakup inwestycyjny

Kup mieszkanie na Ostrowie Tumskim i wprowadź się już w przyszłym roku

Planujesz zakup nowego mieszkania w Poznaniu i zależy Ci na unikalnej, niebanalnej lokalizacji? Wybierz Tumsky Residence – inwestycję realizowaną na jedynej w mieście wyspie. Zakończenie budowy zaplanowano na II kwartał przyszłego roku.

Kameralna rezydencja przy ulicy Zagórze to miejsce, w którym tradycja i historia spotykają się z nowoczesnością, a wielkomiejski styl harmonijnie łączy się z kameralnym, zielonym sąsiedztwem. Wysoka jakość, ekologiczne, funkcjonalne rozwiązania oraz świetna lokalizacja, sprawiają że Tumsky Residence spełni oczekiwania zarówno prywatnych klientów, jak i osób, które planują zakup nieruchomości pod wynajem.

Jak informuje, odpowiedzialny za realizację projektu, deweloper DOM-EKO, prace postępują zgodnie z przyjętym harmonogramem i już w II kwartale 2021 roku budowa inwestycji dobiegnie końca. Aktualna oferta sprzedaży obejmuje mieszkania w układach 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych o powierzchni od 51,86 do 120,88 m2. Ceny dostępnych lokali rozpoczynają się do 9 180 zł/m2. Warto dodać, że klienci mają także możliwość zakupu miejsca postojowego w hali garażowej w cenie 36 900 zł.

Tumsky Residence to nie tylko doskonała lokalizacja i wygodne, warte zamieszkania lokale. Na uwagę zasługuje design inwestycji – nowoczesna architektura zaprojektowana z wykorzystaniem eleganckiej, czerwonej cegły idealnie wkomponuje się w otaczającą zabudowę. Z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców, deweloper zadbał również o szereg udogodnień, wśród których wymienić można: podziemną halę garażową, windy, stację ładowania aut elektrycznych czy stojaki na rowery.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i postaw na atrakcyjną część poznańskiego Starego Miasta!