Autor: Dopoznania.pl
1 czerwca, 2020Zakup inwestycyjny

Wypoczynek i bezpieczna inwestycja – Nautic Park wystartował

Planujesz zakup nowego mieszkania z widokiem na morze? Poszukujesz nieruchomości pod wynajem? Poznaj inwestycję Nautic Park! Doskonała lokalizacja nad Bałtykiem, nowoczesna architektura, bogata oferta kulturalna, miejsca nieodkryte, dzikie, ciche – Darłówko oferuje wszystko to, czego pragniemy podczas wypoczynku. Tutaj zaczerpniesz energii z natury, jodu i sosnowego lasu.

Apartamenty w Darłowie już w sprzedaży! Realizowany przez Proxin Investment projekt polecić należy zarówno prywatnym klientom, jak i osobom, które chcą zarobić na wynajmie. Nowoczesna inwestycja przy ulicy Słowiańskiej 21 w Darłowie, położona jest między sosnowymi zagajnikami i oferuje bezpośredni widok na Bałtyk (dostępny z każdego apartamentu). Nautic Park obejmuje 68 lokali – z ogródkami, tarasami lub balkonami. Nabywcy zainteresowani zakupem nowego mieszkania nad morzem, wybierać mogą pomiędzy powierzchniami mieszczącymi się w przedziale od 41 do 98 m2. Deweloper zapewnia wykończenie pod klucz, w jednej z dwóch opcji – Piasek lub Morze. Całość dopełni strefa relaksu, zewnętrzny basen, lobby, podziemna hala garażowa oraz boksy rowerowe.

Nautic Park to perełka inwestycyjna, wykomponowana w otaczający ją krajobraz – Projektując Nautic Park inspirowały nas linie fal i rozległy nadmorski horyzont, czyli proste i abstrakcyjne wzory płynące prosto z natury. Stąd nowoczesna forma budynku oparta na lekko załamujących się poziomych pasach loggii przeplatanych szklanymi fasadami i balustradami, które nadają budynkowi lekkości i otwierają go zarazem na wspaniałe widoki – podkreśla Magdalena Ziajska, JedenDoJeden Architekci, projektująca Nautic Park.

Projekt trafił już do sprzedaży, a apartamenty cieszą się sporym zainteresowaniem. – Tworzymy miejsce, w którym odpoczynek nabierze nowego wymiaru, pełnego relaksu, komfortu i wytchnienia. W Nautic Park złapiesz wiatr w żagle, bez względu na długość wypoczynku – mówi Piotr Łopatka, członek zarządu Proxin Investment.

Na placu budowy praca wre. Zakończono roboty związane z halą garażową i budynek zaczyna piąć się w górę, by wkrótce osiągnąć docelową wysokość, siedmiu kondygnacji. Oddanie inwestycji zaplanowano na IV kwartał 2021 roku.

Nowy apartament w Darłowie to gwarancja rozrywki i wypoczynku w przepięknym otoczeniu. To miejsce, gdzie stara dzielnica rybacka sąsiaduje z nowoczesną mariną i portem, a rozświetla je latarnia morska. Do centrum dotrzeć można w niezwykły sposób – tramwajem wodnym, zaś średniowieczną historię miasta odkryją przed zwiedzającymi mury starego Zamku Książąt Pomorskich i Kościół Św. Gertrudy. Deptak, promenada, ścieżki piesze i rowerowe to niektóre z dostępnych atrakcji, które czekają na wczasowiczów przez cały rok.