Autor: Dopoznania.pl
23 września, 2020Newsy

Z myślą o mieszkańcach osiedla Rodzinne Podolany

Wybór własnych czterech kątów to złożony proces. Klient przed podjęciem ostatecznej decyzji, bierze pod uwagę szereg czynników, takich jak lokalizacja, cena czy optymalny metraż. Porównując oferty warto jednak pamiętać o jeszcze jednej kwestii – udogodnieniach, które przygotował deweloper. Co proponuje przyszłym mieszkańcom Sky Investments?

Osiedle Rodzinne Podolany to przede wszystkim dobrze przemyślany projekt, co z pewnością przełoży się na komfort przyszłych mieszkańców.  Deweloper zadbał m.in. o elementy małej architektury, drogi wewnętrzne, chodniki oraz oświetlenia. - Po zakończeniu budowy całego osiedla zostanie wylana nowa nawierzchnia ulicy Heleny Rzepeckiej, przy której zlokalizowana jest inwestycja. Do każdego z lokali przynależeć będzie jedno lub dwa miejsca postojowe - mówi Małgorzata Walczak-Łondka, specjalista ds. sprzedaży firmy Sky Investments.

Dosyć częstym problemem przy zakupie nieruchomości okazuje się być kredyt hipoteczny. Klienci Sky Investments mogą skorzystać z bezpłatnego wsparcia specjalisty ds. finansowych, który pomoże w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytu, jak również w dopełnieniu niezbędnych formalności.

Zakup idealnego „M” to dopiero połowa drogi. Po odbiorze kluczy, nabywcy stają przed zadaniem wykończenia wnętrza. Klienci dewelopera Sky Investments liczyć mogą na pomoc firmy zajmującej się wystrojem i projektowaniem. - Dzięki współpracy z redNet Dom nasi Klienci mają do wyboru kilka opcji wykończenia w różnych wariantach cenowych. Projektant wnętrz dedykowany do obsługi naszej inwestycji przygotuje propozycję aranżacji – dodaje Małgorzata Walczak-Łondka. Wariant wykończenia pod klucz polecić należy wszystkim, którym zależy na czasie i wygodzie. Niezdecydowanym co do stylistyki wnętrz przyjdzie z pomocą doświadczony projektant. To sprawdzony sposób na uniknięcie stresu – bez zmartwień będzie można zaplanować wymarzone miejsce.

Jakie nieruchomości znaleźć można na osiedlu Rodzinne Podolany? Deweloper proponuje mieszkania dwupoziomowe o powierzchni około 76 - 79 m2 wraz z tarasami na dachu o powierzchni ok. 18 m2 oraz domy o powierzchni 91 – 105 m2 z prywatnymi ogrodami. Skontaktuj się z deweloperem i wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.