Deweloper PREBENA W. Rajczak i Syn sp. jawna Poznań
PREBENA W. Rajczak i Syn sp. jawna

PREBENA to spółka jawna, posiadająca polski kapitał. Jej działalność rozpoczęła się 25 lat temu od produkcji elementów złącznych, które wykorzystywane są w różnych dziedzinach przemysłu. Z kolei na rynek deweloperski firma wkroczyła 15 lat temu i od tego czasu z powodzeniem realizuje mieszkania i domy w podpoznańskich Plewiskach. 
 
Motto spółki, zgodnie z którym działa brzmi: poznańska solidność. Spod ręki dewelopera wychodzą wyłącznie inwestycje, które charakteryzuje najwyższa jakość. Do budowy nowych mieszkań i domów firma stosuje najlepsze materiały, dostosowane do naszych warunków klimatycznych, m.in. okna na profilu VEKA, dachówkę Brass czy ceramiczne pustaki typu Porotherm. Proponowane „M” posiadają odrębną Księgę Wieczystą i są sprzedawane jako pełna własność. Ponadto wszystkie mieszkania i domy, jakie znajdują się w ofercie sprzedaży realizowane są jako bezczynszowe, co oznacza, że po stronie mieszkańców są tylko opłaty za zużyte media i podatek od nieruchomości.
 
Kolejnym atutem wznoszonych przez firmę osiedli jest lokalizacja – Plewiska to miejscowość, która łączy w sobie podmiejski spokój z doskonale rozwiniętą infrastrukturą (szkoły, przedszkola, sklepy i supermarkety, punkty usługowe) oraz możliwością szybkiej i łatwej komunikacji z Poznaniem. 
Dane adresowe
Adres: ul. Grunwaldzka 492
Kod: 62-064
Miasto: Plewiska
Województwo: wielkopolskie
Dane kontaktowe
www
Sprawdź promocje
Południowe Przedmieście II

PREBENA W. Rajczak i Syn sp. jawna

Komorniki, Komorniki

Powierzchnia: 93,5 m2 - 103,0 m2
Pokoi: 4 - 4
Cena: 342 000 zł - 379 000 zł
(od 3 660 zł/m2)
lista mieszkań (7) dodaj do schowka Pokaż na mapie Zapytaj o kredyt

Wyślij zapytanie o dom lub mieszkanie

 

JEDNO zapytanie = WIELE ciekawych ofert
Województwo
Szukam mieszkania/domu
Lokalizacja nieruchomości
 
Typ nieruchomości*
Miejscowość*